EDAC Inc. 629-21W4240-4TA
Part No.:
629-21W4240-4TA
Datasheet:
629-21W4240-4TA.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SLDR
Product details
1. How to order 629-21W4240-4TA on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 629-21W4240-4TA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 629-21W4240-4TA?
FlangeFeature Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3)
CurrentRating(Amps) 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A
BacksetSpacing 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm)