EDAC Inc. 629-21W4240-2TA
Part No.:
629-21W4240-2TA
Datasheet:
629-21W4240-2TA.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SLDR
Product details
1. How to order 629-21W4240-2TA on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 629-21W4240-2TA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 629-21W4240-2TA?
FlangeFeature Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3)
CurrentRating(Amps) 5A, 20A 5A, 20A 5A, 20A 5A, 20A 5A, 20A
BacksetSpacing 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm)