EDAC Inc. 629-21W4240-1TA
Part No.:
629-21W4240-1TA
Datasheet:
629-21W4240-1TA.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SLDR
Product details
1. How to order 629-21W4240-1TA on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 629-21W4240-1TA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 629-21W4240-1TA?
FlangeFeature Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3)
CurrentRating(Amps) 5A, 10A 5A, 10A 5A, 10A 5A, 10A 5A, 10A
BacksetSpacing 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm)