EDAC Inc. 628-21W1224-4N4
Part No.:
628-21W1224-4N4
Datasheet:
628-21W1224-4N4.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Product details
1. How to order 628-21W1224-4N4 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 628-21W1224-4N4 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 628-21W1224-4N4?
CurrentRating(Amps) 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A