EDAC Inc. 628-21W1222-3TA
Part No.:
628-21W1222-3TA
Manufacturer:
EDAC Inc.
Category:
D-Sub Connectors
Package:
Datasheet:
628-21W1222-3TA.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS SLDR CUP
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order 628-21W1222-3TA on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 628-21W1222-3TA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 628-21W1222-3TA?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer EDAC Inc. EDAC Inc. EDAC Inc. EDAC Inc. EDAC Inc.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series 628-C 628-C 628-C 628-C 628-C
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorStyle D-Sub, Combo D-Sub, Combo D-Sub, Combo D-Sub, Combo D-Sub, Combo
NumberofRows 2 2 2 2 2
ContactType Signal and Power Signal and Power Signal and Power Signal and Power Signal and Power
FlangeFeature Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3)
Termination Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup
PrimaryMaterial - - - - -
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
ContactFinishThickness Flash Flash Flash Flash Flash
IngressProtection - - - - -
MaterialFlammabilityRating UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0
CurrentRating(Amps) 5A, 30A 5A, 30A 5A, 30A 5A, 30A 5A, 30A