EDAC Inc. 628-17W2224-1N6
Part No.:
628-17W2224-1N6
Datasheet:
628-17W2224-1N6.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Product details
1. How to order 628-17W2224-1N6 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 628-17W2224-1N6 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 628-17W2224-1N6?
NumberofRows 2 2 2 2 2
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
ContactType Signal and Power Signal and Power Signal and Power Signal and Power Signal and Power
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
CurrentRating(Amps) 5A, 10A 5A, 10A 5A, 10A 5A, 10A 5A, 10A