EDAC Inc. 628-17W2222-4NA
Part No.:
628-17W2222-4NA
Datasheet:
628-17W2222-4NA.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 17POS SLDR CUP
Product details
1. How to order 628-17W2222-4NA on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 628-17W2222-4NA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 628-17W2222-4NA?
FlangeFeature Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3)
Termination Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup
CurrentRating(Amps) 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A