EDAC Inc. 628-17W2222-4N2
Part No.:
628-17W2222-4N2
Datasheet:
628-17W2222-4N2.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 17POS SLDR CUP
Product details
1. How to order 628-17W2222-4N2 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 628-17W2222-4N2 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 628-17W2222-4N2?
Termination Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup
CurrentRating(Amps) 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A