EDAC Inc. 628-17W2222-2NA
Part No.:
628-17W2222-2NA
Datasheet:
628-17W2222-2NA.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 17POS SLDR CUP
Product details
1. How to order 628-17W2222-2NA on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 628-17W2222-2NA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 628-17W2222-2NA?
FlangeFeature Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3)
Termination Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup
CurrentRating(Amps) 5A, 20A 5A, 20A 5A, 20A 5A, 20A 5A, 20A