EDAC Inc. 628-13W3224-4TC
Part No.:
628-13W3224-4TC
Datasheet:
628-13W3224-4TC.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Product details
1. How to order 628-13W3224-4TC on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 628-13W3224-4TC price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 628-13W3224-4TC?
CurrentRating(Amps) 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A