EDAC Inc. 628-13W3222-3NA
Part No.:
628-13W3222-3NA
Datasheet:
628-13W3222-3NA.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS SLDR CUP
Product details
1. How to order 628-13W3222-3NA on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 628-13W3222-3NA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 628-13W3222-3NA?
FlangeFeature Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3) Board Side (M3)
CurrentRating(Amps) 5A, 30A 5A, 30A 5A, 30A 5A, 30A 5A, 30A