ECS Inc. ECS-98.3-20-7S-TR
Part No.:
ECS-98.3-20-7S-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
Category:
Crystals
Package:
4-SOJ, 9.40mm pitch
Datasheet:
ECS-98.3-20-7S-TR.pdf
Description:
CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF SMD