ECS Inc. ECS-160-20-7S-TR
Part No.:
ECS-160-20-7S-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
Category:
Crystals
Package:
4-SOJ, 9.40mm pitch
Datasheet:
ECS-160-20-7S-TR.pdf
Description:
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD