Diodes Incorporated FN1470041
Part No.:
FN1470041
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
FN1470041.pdf
Description:
OSCILLATOR XO SEAM7050
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order FN1470041 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the FN1470041 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FN1470041?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FN1470041.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as FN1470041 pin diagram, FN1470041 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 14.7456 MHz 14.7456 MHz 14.7456 MHz 14.7456 MHz 14.7456 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCMOS, LVCMOS HCMOS, LVCMOS HCMOS, LVCMOS HCMOS, LVCMOS HCMOS, LVCMOS
Voltage-Supply 5V 5V 5V 5V 5V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 15mA 15mA 15mA 15mA 15mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)