Diodes Incorporated DM8W15A-13
Part No.:
DM8W15A-13
Datasheet:
DM8W15A-13.pdf
Description:
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO218
Product details
1. How to order DM8W15A-13 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the DM8W15A-13 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DM8W15A-13?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DM8W15A-13.
7.How to contact us to get technical supports, such as DM8W15A-13 pin diagram, DM8W15A-13 datasheet?
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Breakdown(Min) 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 270A 270A 270A 270A 270A
Power-PeakPulse 6600W (6.6kW) 6600W (6.6kW) 6600W (6.6kW) 6600W (6.6kW) 6600W (6.6kW)