Diodes Incorporated AP7384-33Y-13
Part No.:
AP7384-33Y-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Category:
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Package:
TO-243AA
Datasheet:
AP7384-33Y-13.pdf
Description:
IC REG LIN 3.3V SOT89 T&R 2.5K
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order AP7384-33Y-13 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the AP7384-33Y-13 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AP7384-33Y-13?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AP7384-33Y-13.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case TO-243AA TO-243AA TO-243AA TO-243AA TO-243AA
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
OutputConfiguration Positive Positive Positive Positive Positive
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
NumberofRegulators 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Max) 40V 40V 40V 40V 40V
Voltage-Output(Min/Fixed) 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Voltage-Output(Max) - - - - -
VoltageDropout(Max) - - - - -
Current-Output 50mA 50mA 50mA 50mA 50mA