AP7380-33Y-13.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AP7380-33Y-13.
| Image |  |
| Package/Case | TO-243AA | TO-243AA | TO-243AA | TO-243AA | TO-243AA |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| NumberofRegulators | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Max) | 24V | 24V | 24V | 24V | 24V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 1.5V @ 150mA | 1.5V @ 150mA | 1.5V @ 150mA | 1.5V @ 150mA | 1.5V @ 150mA |
| Current-Output | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA |