AP7365-33EG-13.pdf
| Voltage-Input(Max) | 6V | 6V | 6V | 6V | 6V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 0.4V @ 600mA | 0.4V @ 600mA | 0.4V @ 600mA | 0.4V @ 600mA | 0.4V @ 600mA |
| Current-Output | 600mA | 600mA | 600mA | 600mA | 600mA |
| Current-Quiescent(Iq) | 80 µA | 80 µA | 80 µA | 80 µA | 80 µA |
| Current-Supply(Max) | - | - | - | - | - |
| PSRR | 65dB (1kHz) | 65dB (1kHz) | 65dB (1kHz) | 65dB (1kHz) | 65dB (1kHz) |
| ControlFeatures | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |