Daburn Electronics 2451/30WH-100
Part No.:
2451/30WH-100
Datasheet:
2451/30WH-100.pdf
Description:
HOOK-UP STRND 30AWG WHT 100'
Product details
1. How to order 2451/30WH-100 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 2451/30WH-100 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2451/30WH-100?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 2451/30WH-100.
WireGauge 30 AWG 30 AWG 30 AWG 30 AWG 30 AWG
ConductorStrand 7/38 7/38 7/38 7/38 7/38
Jacket(Insulation)Diameter 0.019 (0.50mm) 0.019 (0.50mm) 0.019 (0.50mm) 0.019 (0.50mm) 0.019 (0.50mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.0034 (0.086mm) 0.0034 (0.086mm) 0.0034 (0.086mm) 0.0034 (0.086mm) 0.0034 (0.086mm)
Length 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m)
Voltage 300V 300V 300V 300V 300V
OperatingTemperature -90°C ~ 250°C -90°C ~ 250°C -90°C ~ 250°C -90°C ~ 250°C -90°C ~ 250°C