Cypress Semiconductor Corp CY7C1381S-133AXC
Part No.:
CY7C1381S-133AXC
Package:
100-LQFP
Datasheet:
CY7C1381S-133AXC.pdf
Description:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
Product details
1. How to order CY7C1381S-133AXC on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the CY7C1381S-133AXC price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C1381S-133AXC?
Packaging Tray,Bag Tray,Bag Tray,Bag Tray,Bag Tray,Bag
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 18Mb (512K x 36) 18Mb (512K x 36) 18Mb (512K x 36) 18Mb (512K x 36) 18Mb (512K x 36)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 133 MHz 133 MHz 133 MHz 133 MHz 133 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 6.5 ns 6.5 ns 6.5 ns 6.5 ns 6.5 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)