Cypress Semiconductor Corp CY7C1325S-100AXI
Part No.:
CY7C1325S-100AXI
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Category:
Memory
Package:
100-LQFP
Datasheet:
CY7C1325S-100AXI.pdf
Description:
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order CY7C1325S-100AXI on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the CY7C1325S-100AXI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C1325S-100AXI?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tray,Bag Tray,Bag Tray,Bag Tray,Bag Tray,Bag
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 4.5Mb (256K x 18) 4.5Mb (256K x 18) 4.5Mb (256K x 18) 4.5Mb (256K x 18) 4.5Mb (256K x 18)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 8 ns 8 ns 8 ns 8 ns 8 ns
Voltage-Supply 3.15V ~ 3.6V 3.15V ~ 3.6V 3.15V ~ 3.6V 3.15V ~ 3.6V 3.15V ~ 3.6V