CreeLED, Inc. C4SMG-GJS-CU34Q7T2
Part No.:
C4SMG-GJS-CU34Q7T2
Manufacturer:
CreeLED, Inc.
Category:
LED Indication - Discrete
Package:
Radial
Datasheet:
C4SMG-GJS-CU34Q7T2.pdf
Description:
LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order C4SMG-GJS-CU34Q7T2 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the C4SMG-GJS-CU34Q7T2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of C4SMG-GJS-CU34Q7T2?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer CreeLED, Inc. CreeLED, Inc. CreeLED, Inc. CreeLED, Inc. CreeLED, Inc.
Package/Case Radial Radial Radial Radial Radial
Packaging Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB)
Series Screen Master® Screen Master® Screen Master® Screen Master® Screen Master®
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Color Green Green Green Green Green
Configuration Standard Standard Standard Standard Standard
LensColor Green Green Green Green Green
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 2412mcd 2412mcd 2412mcd 2412mcd 2412mcd
LensSize 4.20mm x 3.10mm 4.20mm x 3.10mm 4.20mm x 3.10mm 4.20mm x 3.10mm 4.20mm x 3.10mm
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 3.4V 3.4V 3.4V 3.4V 3.4V
Current-Test 20mA 20mA 20mA 20mA 20mA