Cornell Dubilier Electronics (CDE) FCP1913H473G-E1
Part No.:
FCP1913H473G-E1
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Category:
Film Capacitors
Package:
1913 (4833 Metric)
Datasheet:
FCP1913H473G-E1.pdf
Description:
CAP FILM 0.047UF 2% 50VDC 1913