Cornell Dubilier Electronics (CDE) FCP0805H681G-J1
Part No.:
FCP0805H681G-J1
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Category:
Film Capacitors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
FCP0805H681G-J1.pdf
Description:
CAP FILM 680PF 2% 50VDC 0805