Cornell Dubilier Electronics (CDE) 185334K50RCA-F
Part No.:
185334K50RCA-F
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
185334K50RCA-F.pdf
Description:
CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC RADIAL