Cornell Dubilier Electronics (CDE) 184274J63RAB-F
Part No.:
184274J63RAB-F
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
184274J63RAB-F.pdf
Description:
CAP FILM 0.27UF 5% 63VDC RADIAL