Cornell Dubilier Electronics (CDE) 171683K400G-F
Part No.:
171683K400G-F
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
171683K400G-F.pdf
Description:
CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD