Cornell Dubilier Electronics (CDE) 168334K50C-F
Part No.:
168334K50C-F
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
168334K50C-F.pdf
Description:
CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC RADIAL