Comchip Technology ATV02W111B-HF
Part No.:
ATV02W111B-HF
Manufacturer:
Comchip Technology
Category:
TVS - Diodes
Package:
SOD-123F
Datasheet:
ATV02W111B-HF.pdf
Description:
TVS DIODE 110VWM 177VC SOD123
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order ATV02W111B-HF on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the ATV02W111B-HF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATV02W111B-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATV02W111B-HF.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 110V 110V 110V 110V 110V
Voltage-Breakdown(Min) 122V 122V 122V 122V 122V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 177V 177V 177V 177V 177V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 1.13A 1.13A 1.13A 1.13A 1.13A
Power-PeakPulse 200W 200W 200W 200W 200W