Cicoil 969M101-26-1
Part No.:
969M101-26-1
Datasheet:
969M101-26-1.pdf
Description:
HOOK-UP 26AWG 12KV CLEAR 100'
Product details
1. How to order 969M101-26-1 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 969M101-26-1 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 969M101-26-1?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 969M101-26-1.
Image 969M101-16-1 969M101-8-1-050 969M101-30-1 969M101-26-1 969M101-10-1-050
Part Number 969M101-16-1 969M101-8-1-050 969M101-30-1 969M101-26-1 969M101-10-1-050
WireGauge 26 AWG 26 AWG 26 AWG 26 AWG 26 AWG
Jacket(Insulation)Diameter 0.220 (5.59mm) 0.220 (5.59mm) 0.220 (5.59mm) 0.220 (5.59mm) 0.220 (5.59mm)
Jacket(Insulation)Thickness - - - - -
Length 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m)
Voltage 12kV 12kV 12kV 12kV 12kV
OperatingTemperature -65°C ~ 165°C -65°C ~ 165°C -65°C ~ 165°C -65°C ~ 165°C -65°C ~ 165°C