Chilisin Electronics BSPQ000402034N1C00
Part No.:
BSPQ000402034N1C00
Datasheet:
BSPQ000402034N1C00.pdf
Description:
FIXED IND 4.1NH SMD
Product details
1. How to order BSPQ000402034N1C00 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the BSPQ000402034N1C00 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BSPQ000402034N1C00?
Inductance 4.1 nH 4.1 nH 4.1 nH 4.1 nH 4.1 nH
Tolerance ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH
CurrentRating(Amps) 350 mA 350 mA 350 mA 350 mA 350 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max
Q@Freq 14 @ 500MHz 14 @ 500MHz 14 @ 500MHz 14 @ 500MHz 14 @ 500MHz
Frequency-SelfResonant 6.9GHz 6.9GHz 6.9GHz 6.9GHz 6.9GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 500 MHz 500 MHz 500 MHz 500 MHz 500 MHz