Chilisin Electronics BSPQ000402031N4B00
Part No.:
BSPQ000402031N4B00
Datasheet:
BSPQ000402031N4B00.pdf
Description:
FIXED IND 1.4NH SMD
Product details
1. How to order BSPQ000402031N4B00 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the BSPQ000402031N4B00 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BSPQ000402031N4B00?
Inductance 1.4 nH 1.4 nH 1.4 nH 1.4 nH 1.4 nH
Tolerance ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH
CurrentRating(Amps) 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 80mOhm Max 80mOhm Max 80mOhm Max 80mOhm Max 80mOhm Max
Q@Freq 14 @ 500MHz 14 @ 500MHz 14 @ 500MHz 14 @ 500MHz 14 @ 500MHz
Frequency-SelfResonant 12.7GHz 12.7GHz 12.7GHz 12.7GHz 12.7GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 500 MHz 500 MHz 500 MHz 500 MHz 500 MHz