Carling Technologies MU1-B-20-250-1-A11-B-C
Part No.:
MU1-B-20-250-1-A11-B-C
Datasheet:
MU1-B-20-250-1-A11-B-C.pdf
Product details
1. How to order MU1-B-20-250-1-A11-B-C on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MU1-B-20-250-1-A11-B-C price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MU1-B-20-250-1-A11-B-C?
CurrentRating(Amps) 500mA 500mA 500mA 500mA 500mA
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V