Carling Technologies MU1-B-10-030-1-A21-B-D
Part No.:
MU1-B-10-030-1-A21-B-D
Manufacturer:
Carling Technologies
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
MU1-B-10-030-1-A21-B-D.pdf
Description:
CIRCUIT BREAKER
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order MU1-B-10-030-1-A21-B-D on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MU1-B-10-030-1-A21-B-D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MU1-B-10-030-1-A21-B-D?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series M M M M M
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
CurrentRating(Amps) 30mA 30mA 30mA 30mA 30mA
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V