Carling Technologies AA2-B2-20-620-3B1-C
Part No.:
AA2-B2-20-620-3B1-C
Manufacturer:
Carling Technologies
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
AA2-B2-20-620-3B1-C.pdf
Description:
CIRCUIT BREAKER
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order AA2-B2-20-620-3B1-C on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the AA2-B2-20-620-3B1-C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AA2-B2-20-620-3B1-C?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series A A A A A
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
CurrentRating(Amps) 20A 20A 20A 20A 20A
VoltageRating-AC 277 V 277 V 277 V 277 V 277 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V