CUI Devices TB009-508-15BE
Part No.:
TB009-508-15BE
Datasheet:
TB009-508-15BE.pdf
Product details
1. How to order TB009-508-15BE on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the TB009-508-15BE price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TB009-508-15BE?
Packaging Box Box Box Box Box
Series TB009-508 TB009-508 TB009-508 TB009-508 TB009-508
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Blue Blue Blue Blue Blue
Pitch 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm)
Current 20 A 20 A 20 A 20 A 20 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V