CUI Devices TB007-508-24BE
Part No.:
TB007-508-24BE
Datasheet:
TB007-508-24BE.pdf
Product details
1. How to order TB007-508-24BE on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the TB007-508-24BE price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TB007-508-24BE?
Packaging Box Box Box Box Box
Series TB007-508 TB007-508 TB007-508 TB007-508 TB007-508
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Blue Blue Blue Blue Blue
Pitch 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm)
Current 16 A 16 A 16 A 16 A 16 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V