SA254304F35HAR.pdf
| Frequency | 30.4 MHz | 30.4 MHz | 30.4 MHz | 30.4 MHz | 30.4 MHz |
| FrequencyStability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| FrequencyTolerance | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| LoadCapacitance | 10pF | 10pF | 10pF | 10pF | 10pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms |
| Size/Dimension | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) |