Broadcom Limited HLMP-LM63-X20ZZ
Part No.:
HLMP-LM63-X20ZZ
Manufacturer:
Broadcom Limited
Category:
LED Indication - Discrete
Package:
Radial
Datasheet:
HLMP-LM63-X20ZZ.pdf
Description:
LED GREEN DIFFUSED 4MM OVAL T/H
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order HLMP-LM63-X20ZZ on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the HLMP-LM63-X20ZZ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of HLMP-LM63-X20ZZ?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Broadcom Limited Broadcom Limited Broadcom Limited Broadcom Limited Broadcom Limited
Package/Case Radial Radial Radial Radial Radial
Packaging Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB)
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Color Green Green Green Green Green
Configuration Standard Standard Standard Standard Standard
LensColor Green Green Green Green Green
LensTransparency Diffused Diffused Diffused Diffused Diffused
MillicandelaRating 2930mcd 2930mcd 2930mcd 2930mcd 2930mcd
LensSize 3.80mm x 3.00mm 3.80mm x 3.00mm 3.80mm x 3.00mm 3.80mm x 3.00mm 3.80mm x 3.00mm
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 3.2V 3.2V 3.2V 3.2V 3.2V
Current-Test 20mA 20mA 20mA 20mA 20mA