Bourns Inc. SRR0735A-120M
Part No.:
SRR0735A-120M
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SRR0735A-120M.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 1.9A 85 MOHM SMD