Bourns Inc. SRN6028-150M
Part No.:
SRN6028-150M
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SRN6028-150M.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 1.8A 114 MOHM SMD