Bourns Inc. SRN4026-2R2Y
Part No.:
SRN4026-2R2Y
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SRN4026-2R2Y.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 2.1A 29 MOHM SMD