Bourns Inc. SRN3010TA-2R2M
Part No.:
SRN3010TA-2R2M
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SRN3010TA-2R2M.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 1.7A 90 MOHM SMD