Bourns Inc. FW70A9R10JA
Part No.:
FW70A9R10JA
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
FW70A9R10JA.pdf
Description:
RES 9.1 OHM 5% 7W AXIAL