Bourns Inc. FW70A22R0JA
Part No.:
FW70A22R0JA
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
FW70A22R0JA.pdf
Description:
RES 22 OHM 5% 7W AXIAL