Bourns Inc. CRS2512-JX-102ELF
Part No.:
CRS2512-JX-102ELF
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRS2512-JX-102ELF.pdf
Description:
RES SMD 1K OHM 5% 2W 2512