Bourns Inc. CRM2512-JW-6R2ELF
Part No.:
CRM2512-JW-6R2ELF
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRM2512-JW-6R2ELF.pdf
Description:
RES SMD 6.2 OHM 5% 2W 2512