CENGPXA270-520-10-503HC.pdf
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | |||||
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Speed | 520MHz | 520MHz | 520MHz | 520MHz | 520MHz |
| RAM Size | 64MB | 64MB | 64MB | 64MB | 64MB |
| Flash Size | 32MB | 32MB | 32MB | 32MB | 32MB |
| Co-Processor | - | - | - | - | - |
| Connector Type | SO-DIMM-144 | SO-DIMM-144 | SO-DIMM-144 | SO-DIMM-144 | SO-DIMM-144 |
| Core Processor | PXA270 | PXA270 | PXA270 | PXA270 | PXA270 |
| Size / Dimension | 2.37" x 2.67" (60.2mm x 67.8mm) | 2.37" x 2.67" (60.2mm x 67.8mm) | 2.37" x 2.67" (60.2mm x 67.8mm) | 2.37" x 2.67" (60.2mm x 67.8mm) | 2.37" x 2.67" (60.2mm x 67.8mm) |
| Module/Board Type | MCU Core | MCU Core | MCU Core | MCU Core | MCU Core |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |