Assmann WSW Components A-TB762-VJ19V
Part No.:
A-TB762-VJ19V
Datasheet:
A-TB762-VJ19V.pdf
Description:
TERM BLK 19P TOP ENT 7.62MM PCB
Product details
1. How to order A-TB762-VJ19V on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the A-TB762-VJ19V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A-TB762-VJ19V?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A-TB762-VJ19V.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series A-TB762 A-TB762 A-TB762 A-TB762 A-TB762
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.300" (7.62mm) 0.300" (7.62mm) 0.300" (7.62mm) 0.300" (7.62mm) 0.300" (7.62mm)
Current 20 A 20 A 20 A 20 A 20 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V