A-TB750-VI18V.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A-TB750-VI18V.
| Pitch | 0.295" (7.50mm) | 0.295" (7.50mm) | 0.295" (7.50mm) | 0.295" (7.50mm) | 0.295" (7.50mm) |
| Current | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |